Grupė „Šatil“ (Daigelis) lanko vaikai nuo 2 iki 4 metų.

Grupėje dirba Auklėtoja Jelena ir auklėtoja Lena ir Liuda. Pedagogės turi pedagoginį išsilavinimą ir darbo patirtį su ankstyvojo ir ikimokyklinio amžiaus vaikais. Pedagogėms padeda dvi auklėtojų padėjėjos Gražina ir Ana. Grupė dirba pagal įstaigos ugdymo programą „Spindulys“, ankstyvojo ugdymo programą ir prevencinę programą „Kimočį“.

Pagrindinis grupės tikslas:

• Padėti vaikams adaptuotis vaikų kolektyve.
  • Bendrauti su vaikais ir suaugusiais.
  • Mokyti savarankiškumo ir higienos įgūdžius.
  • Ugdyti vaikų pažintinius, komunikacinius, fizinius gebėjimus.
  • Lavinti vaikų šnekamąją ir pasakojamąją kalbą.
  • Ugdyti meninius gebėjimus.
  • Lavinti vaikų smulkiąją ir stambiąją motoriką.

Grupė „Savjon (Piene) lanko vaikai nuo 4 iki 7 metų.

Grupėje dirba auklėtoja Jelena ir Valentina. Pedagogės turi pedagoginį išsilavinimą ir darbo patirtį su ikimokyklinio ir priešmokyklinio amžiaus vaikais. Pedagogėms padeda i auklėtojos padėjėja Jadvyga. Grupė dirba pagal įstaigos ugdymo programą „Spindulys“, priešmokyklinio ugdymo programą ir prevencinę programą „Zipio draugai“.

Pagrindinis grupės tikslas:

• Ugdyti bendravimo įgūdžius su vaikais ir suaugusiais.
  • Mokyti savarankiškumo ir higienos.
  • Ugdyti vaikų pažintinius, komunikacinius, fizinius, meninius  gebėjimus ir sveiką gyvenseną.
  • Lavinti vaikų komunikacijos ir kalbėjimo įgūdžius.
  • Ruošti vaikus mokymuisi mokykloje.

Vaikai dalyvauja įvairiuose miesto rengiamuose projektuose, pedagogai bendradarbiauja su kitom ikimokyklinėmis  įstaigomis