NAMAI, Į KURIUOS VISADA NORISI SUGRĮŽTI ...

Jaukūs ir svetingi namai. Taip šiltai vaikai bei tėveliai vadina mūsų darželį, į kurį visada smagu sugrįžti ir atvesti mažuosius brolius bei seses.

Darželis įsteigtas 1989 m. Ši tautinių mažumų ikimokyklinio bei priešmokyklinio ugdymo įstaigą tokia vienintelė Lietuvoje.

Žydų vaikų darželis „Salvija“ atiduoda reikšmingą duoklę žydų kultūrai ir tradicijoms. Darželyje vaikų laisvalaikis organizuojamas žaidžiant žydiškus žaidimus, dainuojant žydiškas dainas bei švenčiant žydiškas šventes.

Svarbus žydų tautos simbolis yra gėlė salvija. Ji turi menoros – septynšakės žvakidės formą. Žydai tiki, kad šios gėlės pavyzdžiu buvo sukurta pirmosios šventyklos žvakidė. Šiandien menora yra vienas pagrindinių žydų tautos ir religijos simbolių – ji atvaizduojama net Izraelio herbe.

„Salvijos“ auklėtiniai per dainas, folklorą, tradicijas turi galimybę susipažinti su jidiš kalba. Taip pat girdi ir hebrajų kalbą. Darželyje hebrajų kalbos moko mokytojai iš Izraelio. Taigi, vaikai turi galimybę įgyti pagrindinių kalbos žinių.

TIKSLAS IR UŽDAVINIAI

Vilniaus lopšelis-darželis “Salvija” siekia glaudžiai bendradarbiaudami su šeimomis, ugdyti ir stiprinti vaiko sveikatą, padėti vaikui tenkinti prigimtinius kultūrinius, socialinius, pažintinius poreikius ir pasirengti mokytis pagal priešmokyklinio ugdymo programą.

NUOSTATOS

Atsakomybė, profesionalumas, bendradarbiavimas ir vaiko unikalumas.

Atsiliepimai

Sužinokite daugiau apie mūsų darželį!